ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktáros

Hirdetés azonosító:
54934

Munkahely:
Tiszaújváros

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A beérkezett szállítmányok gyors, pontos beérkeztetése, átvétele
Gyártósorok pontos és időbeni kiszolgálása a beérkezett igények alapján
A termelésben fel nem használt anyagok visszavételezése a gyártósorról
A kiszállítási ütemezés pontos és tervszerű betartása
Az adatok pontos és időbeni bevitele a SAP rendszerbe

Elvárások

Érettségi
A Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Power Point) ismerete
Emelőgépek kezelése esetén rendelkezik államilag elismert szakképesítéssel és a szükséges vezetői engedéllyel (3312, 3313, 3324)
Jó problémamegoldó képesség
Jó kommunikáció képesség
Pontosság

Előnyök

Raktározási ismeret
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

A cégről

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó cég.

Amit kínálunk

alapbér
havi bónusz
melegétkeztetési hozzájárulás
Munkábajárási támogatás (Volán, MÁV) - 100%-os bérlet térítés
Helyi bérlet visszatérítés - 86%
Ha autóval történik a bejárás, 15 Ft/km-rel támogatjuk
fejlődési lehetőség,
sportolási kedvezmények,
Vodafon flotta csomag,
szakszervezetek Egyéb juttatás:
Év végi bónusz
Nyelvtanulási lehetőség
Dolgozói kedvezmények (Praktiker, HUN Petrol, Macroklinika, stb.)

    Projektvezető

    Ungváriné Tímea

    Tel: 36306630379 | e-mail: ungvarine.timea@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu