ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktáros

Hirdetés azonosító:
54927

Munkahely:
Tatabánya

Mikortól:
2021. november 18.

Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Sorkiszolgálás Raktári anyagok be- és kitárolása Közreműködés a leltárak végrehajtásában

Elvárások

Targoncavezetői engedély Raktározási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat 5+2-es három műszakos vagy 4+2-es három műszakos munkarend vállalása

Előnyök

Targoncavezetői engedély

Megbízónk a tatabányai ipari parkban a világ egyik vezető gyártója az egészségügyi termékek piacán. Jelentkezés módja: önéletrajz küldésével a lovas.judit@pannonwork.hu email címre. Érdeklődni az irodánkban: Tatabánya, Szent Borbála tér 4/2. Telefonon: 70/331-9197

Amit kínálunk

Alapbér: br 350.000Ft/hó + Cafeteria + Termelési bónusz + Extra bónusz

    Projektvezető

    Deák-Lovas Judit

    Tel: 36703319197 | e-mail: lovas.judit@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu