ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktáros

Hirdetés azonosító:
54147

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. január 15.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

raktározási feladatok
kézi és gépi anyagmozgatás
leltározásban való aktív részvétel

Elvárások

targoncavezetői engedély
felhasználói szintű számítógépes ismeret
megbízhatóság
terhelhetőség
a jelentkezéshez önéletrajz küldése szükséges

Előnyök

hasonló területen szerzett tapasztalat

Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

Amit kínálunk

2 műszakos munkarend
stabil vállalati háttér
kiváló munkakörnyezet
hosszú távú munkalehetőség
br. 400.000 Ft/év cafeteria
havi és éves bónusz
munkába járás támogatása

    Projektvezető

    Csóbor Judit

    Tel: +36 70/380-0501 | e-mail: csobor.judit@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu