ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktáros

Hirdetés azonosító:
53233

Munkahely:
Debrecen és környéke

Mikortól:
2022. május 12.

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Beérkező áruk mennyiségének, sérülés mentességének ellenőrzése
Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása (raktári anyagok összekészítése)
Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása
Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása
Készletek ellenőrzése, leltározása a vállalat belső szabályzataiban foglaltaknak megfelelően
Raktári rend biztosítása, folyamatos fenntartása

Elvárások

Középfokú végzettség, vagy szakmai tapasztalat
1-2 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
Többműszakos munkarend vállalása
Jó kommunikációs készség és csapatszellem
Pontosság, precizitás, logikus gondolkodás

Előnyök

Targonca jogosítvány
1-2 éves raktározási gyakorlat
Komissiózási tapasztalat

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Kihívást jelentő multinacionális környezet
Versenyképes bérezési és juttatási csomag

    Projektvezető

    Kocsis Beáta

    Tel: 06704550217 | e-mail: kocsis.beata@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu