ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktáros-targoncás

Hirdetés azonosító:
54600

Munkahely:
Győr

Mikortól:
2021. június 8.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Alkatrészek rendszerezése
Termékek kamionra történő felrakodása/levétele targonca segítségével
Beérkező áruk raktárba helyezése, dokumentálása
Szükség esetén kézi anyagmozgatás
Leltározásban való aktív részvétel
Targonca üzemeltetése

Elvárások

Befejezett általános iskolai végzettség
Érvényes, új típusú targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
Aktív emelőgépes tapasztalat (tolóoszlopos és homlokvillás targoncákkal)
Legalább 1-2 éves targoncavezetői gyakorlat
Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
FIFO rendszert ismerete
Önálló munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom
Megfelelő fizikai állóképesség, terhelhetőség
Egészségügyi alkalmasság

A cégről

Autóipari beszállító vállalat - présüzem

Amit kínálunk

Két műszakos munkarend vállalása (DE/DU; napi 8 órában)
Bérezés: bruttó 1 600 Ft/óra
Mozgóbér, bruttó 100 Ft/óra
Munkába járás költségtérítése
Stabil, hosszútávon kiszámítható munkaviszony

    Projektvezető

    Takács-Serényi Gabriella

    Tel: 36304271435,36301900389 | e-mail: gabriella.serenyi@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu