ÁLLÁSAJÁNLAT

Raktári kisegítő

Hirdetés azonosító:
54045

Munkahely:
Kővágószőlős

Mikortól:
2020. szeptember 15.

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Szállítóktól beérkező árukészlet elpakolása, rendszerezése
Vevőktől érkező megrendelések kiszedése és összekészítése
Termékek csomagolása, szortírozása

Elvárások

Raktári munkában szerzett gyakorlat
Megváltozott munkaképesség
Jó fizikum, állóképesség
Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

Részmunkaidő (max. 4 órás)

Magyarország vezető lakberendezési és barkács termék nagykereskedelmi vállalkozása, folyamatos fejlődése érdekében új kollégát keres.

Amit kínálunk

Hosszú távú, bejelentett munkahely
Munkavégzés: Hétfőtől- Péntekig heti 20 óra
Munkavégzés helyszíne: Kővágószőlős, Pécsről a kijutás szervezetten történik, egyéb településekről a bejutáshoz költségtérítést biztosítunk

    Projektvezető

    Waltner-Pécsi Szilvia

    Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu