ÁLLÁSAJÁNLAT

Quality menedzser

Hirdetés azonosító:
54940

Munkahely:
Mosonmagyaróvár és környéke

Mikortól:
2021. november 24.

Munka típusa:
Menedzsment | Felsővezető ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

A vállalat minőségirányítási rendszerének működtetése, biztosítása és fejlesztése
Hozzá tartozó terület vezetése (10-15 fő)
Külső és belső auditok előkészítése és lebonyolítása
Reklamációkezeléssel (vevői és beszállítói) kapcsolatos tevékenységek irányítása, felügyelete
Új termékek gyártásba való bevezetésével kapcsolatos minőségügyi teendők irányítása
Nemzetközi társosztályokkal, szervezeti egységekkel való szoros együttműködés

Elvárások

Felsőfokú preferáltan műszaki végzettség
Hasonló munkakörben ipari/termelési környezetben szerzett releváns vezetői quality tapasztalat
Minőségügyi módszerek és technikák ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Magabiztos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

Környezet-, munkavédelmi mérnök végzettség
ISO 14001:2015/ISO 45001:2018 belső auditori illetve tűzvédelmi főelőadói képesítés

Mosonmagyaróvári biztos, stabil hátterű nemzetközi gyártópartnerünk részére Quality menedzsert/vezetőt keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Boda Antónia

Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu