ÁLLÁSAJÁNLAT

Quality Engineer

Hirdetés azonosító:
55603

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

megbízható és használható szoftverek fejlesztésének biztosítása,
felhasználói elvárások reprezentálása,
mérőszámok bevezetése a szoftverminőség, valamint a felhasználói élmény javítása érdekében,
Kotlin alapú tesztautomatizálási keretrendszer fejlesztésében való részvétel E2E és teljesítménytesztek lefolytatásához,
szoros együttműködés a tesztelési csapattal és a többi Quality Engineer kollégával.

Elvárások

4-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
Kotlin, Jenkins, ATLAS, Selenium, Gatling, REST, E2E, UAT és CI/CD eszközök ismerete,
Jira, Confluence, Git/Bitbucket használatában való jártasság,
hálózati termékek és technológiák alapfokú ismerete,
magabiztos angol nyelvtudás,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás.

Előnyök

agilis szoftverfejlesztési módszertanok ismerete.

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, motivált és elkötelezett csapatába keresünk tapasztalt Quality Engineer munkatársat integrált hálózati megoldásokat nyújtó ügyfelük projektjeinek megvalósításához.

Amit kínálunk

remote munkavégzés,
diverz munkakörnyezet, nemzetközi projektek,
képzések, szakmai fejlődés támogatása,
stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csurgó József Ferenc

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csurgo.jozsef@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu