ÁLLÁSAJÁNLAT

Projektmérnök

Hirdetés azonosító:
55041

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2022. március 10.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Aktív részvétel a fejlesztési projektekben
Új termékek kidolgozásában való részvétel, gyártásba való bevezetésüknek szakmai támogatása és teszt folyamatok koordinálása
Projektszintű beruházások menedzselése
Vállalati szoftver kezelése, a területhez tartozó dokumentációs feladatok ellátása
Társterületekkel való aktív együttműködés

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség
Középszintű, aktív angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Precíz felelőségteljes munkavégzés
Rendszerszintű, műszaki gondolkodás
Terhelhetőség
Jó kommunikációs és konfliktuskezelőképesség

Előnyök

Német nyelvtudás
SAP ismeretek

Veszprémi elektronikai eszközöket gyártó nagyvállalat részére keresünk tapasztalattal rendelkező projektmérnököt.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag, munkába járás támogatása, dolgozói kedvezmények (étkezés)
Rugalmas munkaidő homeoffice lehetőséggel
Szakmai tréningek és előrelépési lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Szalay Regina Ágnes

Tel: 36307248729 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu