ÁLLÁSAJÁNLAT

Product Owner

Hirdetés azonosító:
55591

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a felhőalapú menedzsmenteszköz fejlesztésének támogatása,
product roadmap tervezése a Product Line Managerrel,
a leendő felhasználóktól és ügyfelektől érkező üzleti igények megértése,
user storyk írása és priorizálása a termék backlogban a változó elvárásoknak megfelelően,
befektetési megtérülés (ROI) maximalizálása,
a felhasználóktól érkező visszajelzések megosztása az értékesítési, marketing és a fejlesztési csapattal,
együttműködés a UI/UX designer és más Product Owner munkatársakkal.

Elvárások

agilis módszertanok magabiztos ismerete (Scrum, Kanban),
3-4 év tapasztalat hasonló területen,
szoftverfejlesztés életciklus modellek ismerete,
JIRA és Confluence használatában szerzett tapasztalat,
kiváló problémamegoldó képesség,
önállóság, ügyfélközpontú attitűd,
kiváló angol nyelvtudás.

Software-as-a-Service (SaaS) környezetben szerzett tapasztalat,
IT monitoring vagy IT security területen szerzett tapasztalat,
Miro ismeret.

Integrált hálózati megoldásokat nyújtó német tulajdonú Partnerünk csapatába keresünk agilis és talpraesett Product Owner munkatársat.

Amit kínálunk

remote munkavégzés,
legújabb technológiákkal dolgozó, jó hangulatú, barátságos csapatok,
diverz munkakörnyezet, nemzetközi projektek,
képzések, szakmai fejlődés támogatása,
stabil vállalati háttér.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu