ÁLLÁSAJÁNLAT

Pénzügyi vezető

Hirdetés azonosító:
54598

Munkahely:
Göd Alsógöd

Mikortól:
2021. június 14.

Menedzsment | Felsővezető ,Pénzügy | Bank | Biztosítás ,Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a 10 fős pénzügyi csapat irányítása,
havi zárási feladatok koordinálása,
konszolidációs eljárások felügyelete,
IFRS szerinti számviteli kérdések megválaszolása,
a tárgyi eszközökért felelős kollégák munkájának ellenőrzése,
részvétel az adóoptimalizálási döntések előkészítésében, adókalkulációk szakmai felülvizsgálata,
számviteli politika, kapcsolódó szabályzatok karbantartása,
szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése,
kapcsolattartás az adóhatósággal, az anyavállalattal és a könyvvizsgálókkal,
szakértői közreműködés a vállalati döntéshozatalban.

Elvárások

felsőfokú szakirányú végzettség,
naprakész számviteli és adózási ismeretek,
regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
legalább 10 év szakmai és vezetői tapasztalat,
pontos, precíz munkavégzés,
agilis, megbízható és önálló személyiség,
tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyök

IFRS végzettség,
SAP ismeret,
gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Pénzügyi vezető munkatársat.

Amit kínálunk

stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
hosszútávú karrierlehetőség,
oktatások, képzések,
professzionális munkakörnyezet,
versenyképes juttatási csomag.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu