ÁLLÁSAJÁNLAT

Pénzügyi munkatárs (határozott idejű munkaszerződés)

Hirdetés azonosító:
54603

Munkahely:
Sopron

Mikortól:
2021. június 10.

Munka típusa:
Pénzügy | Bank | Biztosítás

Szükséges végzettség:

Feladatok

Bejövő és kimenő számlák kezelése és ellenőrzése
A vállalati SAP rendszerben adatok rögzítése, pénzügyi teljesítések futtatása
Pénzügyi tranzakciók lebonyolítása, kintlévőségek kezelése
Partnerekkel (vevők, szállítók) és anyacéggel való kapcsolattartás
Szükséges adatok előkészítése a kontroller számára, részvétel havi zárásban, könyvvizsgálatban

Elvárások

Szakirányú felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Vállalatirányítási rendszerismeret, preferáltan SAP
Társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret

Előnyök

Mérlegképes könyvelői végzettség

Soproni Megbízópartnerünk részére Pénzügyi munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Munkavégzés hétfőtől péntekig, rugalmas beosztásban

Nyelvismeret

  • Angol - Alap
  • Német - Alap

Projektvezető

Boda Antónia

Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu