ÁLLÁSAJÁNLAT

Oracle adatbázis adminisztrátor

Hirdetés azonosító:
54944

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. december 20.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

új adatbázis környezetek kialakítása,
a már meglévő környezetek migrációjának tervezése és végrehajtása,
Oracle (ritkábban PostgreSQL, MSSQL) adatbázis rendszerek támogatása,
adatbázis biztonsági beállítások ellenőrzése,
hibakeresés, hibajavítás,
mentési és helyreállítási feladatok adminisztrációja (RMAN),
adatbázisok magas rendelkezésre állásának biztosítása,
szoros együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások

felsőfokú végzettség IT területen,
Oracle adatbázisok üzemeltetésében szerzett legalább 3 év tapasztalat,
Oracle HA technológiák ismerete (RAC, DataGuard),
ügyfélorientált munkavégzés,
törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, igényes munkavégzésre,
megbízhatóság, precizitás,
magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

OCP minősítés,
Oracle 12c, 18c, 19c üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
Oracle Engineered rendszerek (Exadata, Oracle Database Appliance) üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
másik adatbázis kezelő (pl. MSSQL, PostgreSQL) üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Partnerünk, a flash-alapú adattárolási szolgáltatásokkal foglalkozó Invigor vállalat budapesti csapatába keresünk Oracle adatbázis adminisztrátor munkatársat üzemeltetési és adatmigrációs feladatok ellátásához.

Amit kínálunk

home office lehetőség,
szakmai kihívást jelentő projektek,
oktatások, tréningek,
személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
fiatal, lendületes csapat

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: agnes.nagy@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu