ÁLLÁSAJÁNLAT

Operatív vezető (szállítmányozás)

Hirdetés azonosító:
54404

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. március 12.

Munka típusa:
Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

A kirendeltség üzleti céljainak megtervezése és megvalósítása
A belföldi és a nemzetközi szállítás szervezése és ellenőrzése
Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és új partnerek felkutatása
Az ügyfelek igényeinek elemzése és meghatározása, az ügyfelek igényeinek összehasonlítása az operatív lehetőségekkel és az ajánlatok elkészítése
Az éves szerződéses tárgyalások végrehajtása
Pályázatokban való részvétel (pályázatkezelés)
Piaci és versenytárs elemzések elkészítése és aktív potenciálértékelés
A kirendeltségen dolgozó kollégák munkájának koordinálása és a munkáltatói jogkörök gyakorlása

Elvárások

Szakirányú, felsőfokú végzettség
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Német nyelv tárgyalási szintű ismerete, angol nyelvtudás előnyt jelent
Magabiztos, vezetői attitűd és hosszú távú szakmai kihívás vállalása

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező munkáltató
Szakmai és személyes fejlődés lehetősége
Fiatalos, együttműködő csapat
Versenyképes juttatási csomag

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső
  • Német - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu