ÁLLÁSAJÁNLAT

Oktató mérnök

Hirdetés azonosító:
54392

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

személyes és online tanfolyamok magas színvonalú lebonyolítása, amelyek lehetővé teszik, hogy az ügyfelek megértsék és kihasználják a termékek (MATLAB, Simulink) teljes képességeit,
ügyféllel való együttműködés egyedi tanfolyamokkal és tananyagok elkészítésével kapcsolatban,
képzéssel kapcsolatos visszajelzések, észrevételek, felmerülő kérdések kezelése,
aktív részvétel a belső kollégák számára szervezett képzések, tanfolyamok lebonyolításában,
társterületekkel (sales, marketing) való szoros együttműködés a sikeres üzletfejlesztés elősegítéséért,
iparági trendek folyamatos követése, tudás elmélyítése és ismeretek bővítése a különböző alkalmazási területeken.

Elvárások

mérnöki, matematikai vagy más kapcsolódó (STEM) diploma,
kapcsolódó területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
alapvető ismeretek és érdeklődés a MATLAB és Simulink iránt,
tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
jó előadói és kommunikációs készség,
csapatjátékos szemléletmód,
ügyfélközpontú hozzáállás, proaktív és agilis munkastílus.

Előnyök

oktatási/kutatási projektekben szerzett tapasztalat,
customer-faced engineering projektekben való részvétel,
akadémiai vagy ipari tapasztalat,
műszaki előadások, képzések kidolgozásában szerzett tapasztalat.

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions csapatához, akik innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtanak az iparágak széles skálájában tevékenykedő partnereiknek. Szakértői mérnökcsapatukba keresnek új kollégát, aki mérnöki és tudományos alkalmazásokon dolgozó ügyfeleknek tart MATLAB és Simulink terméktanfolyamokat.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
az ügyfelek sikerére jelentős befolyással bíró munkakör,
folyamatosa személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Vigh Zsófia

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu