ÁLLÁSAJÁNLAT

Oktató (gyártási terület)

Hirdetés azonosító:
54491

Munkahely:
Üllő

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Termeléses tréning / oktatási anyagok összeállítása
Oktatások lebonyolítása új és meglévő munkavállalók számára
Leoktatott ismeret anyagok számonkérése
Adminisztrációs feladatok ellátása az oktatások kapcsán
Riportok készítése az oktatásokról
Az új dolgozók segítése a beilleszkedésben
Folyamatos együttműködés a különböző társosztályokkal
Karrierút előkészítése a direkt dolgozók oktatása alapján
Tréning mátrix vezetése

Elvárások

Gyártási területen szerzett oktatói tapasztalat (1-3 év)
Minimum középfokú végzettség
Alapfokú angol nyelvismeret

Előnyök

Elektronikai gyártás területen szerzett oktatói tapasztalat
Műszaki végzettség
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Immár több mint három évtizedes háttérrel rendelkező globálisan elismert kíniai hardvergyártó cég.

Amit kínálunk

2 műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00)
Versenyképes alapbér és műszakpótlék (18:00-22:00)
Cafetéria
Teljesítmény bónusz
Bejárás támogatás
Orvosi csomag (szűrővizsgálatok, ellátások)
Csúcsmodern környezet
Előrelépési lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Alap

Projektvezető

Drevena Dorottya

Tel: +36704550211 | e-mail: drevena.dorottya@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu