ÁLLÁSAJÁNLAT

Office manager

Hirdetés azonosító:
54941

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
Asszisztencia; adminisztráció

Szükséges végzettség:

Feladatok

az iroda hatékony működésének biztosítása,
HR folyamatok adminisztratív támogatása,
céges események és üzleti utazások megszervezésében való részvétel,
beérkező telefonhívások és e-mailek fogadása,
időpont egyeztetések, emlékeztetők küldése és kezelése,
adminisztratív, dokumentálási és archiválási feladatok ellátása (pl. fénymásolás, scannelés),
kimenő és beérkező csomagok, levélpostai küldemények kezelése,
irodaszerek készletének figyelése és a rendelés összeállítása,
egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése.

Elvárások

1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
MS Office magas szintű ismerete,
kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
önálló, megbízható, precíz munkavégzés,
talpraesett személyiség.

Előnyök

HR adminisztrációban szerzett tapasztalat.

Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions, innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtó vállalat elkötelezett és motivált csapatába keresünk kiváló angol nyelvtudással rendelkező Office manager kollégát.

Amit kínálunk

dinamikusan növekvő vállalat,
támogató, családias környezet,
home office lehetőség,
versenyképes juttatási csomag.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu