ÁLLÁSAJÁNLAT

OBA ellenőr

Hirdetés azonosító:
55021

Munkahely:
Tiszaújváros

Mikortól:
2022. augusztus 15.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Az általa auditált és jóváhagyott tételek minőségi színvonaláért, a hibák kiszűréséért, a Jabil és a Vevő által felállított követelményeknek megfelelő termékek minősítéséért.
A feltárt hibák adatainak számítógépes rendszerben történő hiánytalan beviteléért.
A feltárt hibák felkövetésére, megszüntetésére irányuló tevékenységek gyors és hatékony végrehajtásának érdekében a minőségbiztosítási technikust azonnal értesíti a feltárt hibáról.

Elvárások

minimum 1 év minőségellenőrzésben eltöltött tapasztalat
felhasználói szintű számítógépes ismeret
precizitás
monotonitás-tűrő képesség

Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat, tapasztalat
Elektronikai termelésben szerzett gyakorlat
Angol nyelvtudás

Elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó munltinacionális vállalat.

Amit kínálunk

korrekt bérezés és bónuszrendszer
béren kívüli juttatási csomag
céges buszjáratok
hosszútávú, biztos megélhetést biztosító munkahely
előre lépési lehetőség

    Projektvezető

    Ungváriné Tímea

    Tel: 36306630379 | e-mail: ungvarine.timea@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu