ÁLLÁSAJÁNLAT

Művezető

Hirdetés azonosító:
54438

Munkahely:
Kaposvár

Mikortól:
2021. április 1.

Munka típusa:
Építőipar

Szükséges végzettség:

Feladatok

Mélyépítési kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése Somogy, Zala, Vas megyei beruházásoknál
Saját brigádok és alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása
Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
Tervek és műszaki előírások felülvizsgálata és napra készen tartása, az esetleges változásokról információ biztosítása a felettes és műszaki ellenőr felé
Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
Kivitelezés napi költségeinek követése
Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Elvárások

Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
Hatékony kommunikációs képesség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Magyar tulajdonú vállalkozás, amelynek fő profilja: acélszerkezetek gyártása és kivitelezése, ipari és mezőgazdasági csarnokok gyártása, szerelése, vázszerkezetek egyedi gyártása, lakatos munkák elvégzése, gépállások készítése hazai megrendelők számára.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Céges gépkocsi
Változatos béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

    Projektvezető

    Waltner-Pécsi Szilvia

    Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu