ÁLLÁSAJÁNLAT

Műszaki termelési munkatárs

Hirdetés azonosító:
54793

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2021. október 13.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

A hozzá tartozó gépegységek működtetése és a termelés zökkenőmentes biztosítása
Operátor kollégák koordinálása
Részvétel az időszakos karbantartások elvégzésében
Minőségellenőrzések, mérések elvégzése
Műszaknapló vezetése, fejlesztési javaslatok előterjesztése

Elvárások

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Műszaki affinitás
Többműszakos munkarend vállalása
Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

Középfokú műszaki végzettség
Élelmiszeripari tapasztalat

Veszprémi Megbízópartnerünk részére Műszaki termelési munkatársakat keresünk. Műszaki végzettséggel PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem (kiemelkedő alapbér, cafeteria, iskolakezdési támogatás, utazási támogatás)
Vállalati buszjárat (Veszprém 40-50 km-es körzete)
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

    Projektvezető

    Nemere Mónika

    Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu