ÁLLÁSAJÁNLAT

Minőségügyi mérnök

Hirdetés azonosító:
54737

Munkahely:
Szolnok

Mikortól:
2021. november 26.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a teljes gyártási folyamat, illetve a gyártott és beszállított termékek minőségének biztosítása,
reklamációk, hibák elemzése és kezelése minőségügyi problémamegoldó technikák segítségével (8D, Ishikawa, 5Why, QROC),
beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás,
vevői auditokon, látogatásokon való részvétel,
potenciális beszállítók minőségügyi kiértékelése,
minőségügyi rendszerre vonatkozó fejlesztési javaslatok kidolgozása,
új termékek bevezetésének koordinálása,
minőségellenőr kollégákkal és a társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

felsőfokú műszaki végzettség,
hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat,
elhivatott, agilis, megoldás-orientált személyiség,
kiváló tárgyalási és kommunikációs képesség,
magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

ISO 9001 szabvány ismerete,
problémamegoldó technikákban szerzett tapasztalat

Piacvezető partnerünk, egy holland tulajdonú hagyományos és elektromos kerékpárok, és kerékpáralkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat csapatába keresünk egy talpraesett és motivált Minőségügyi mérnök munkatársat.

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag (alapbéren felül cafeteria, utazás támogatása, negyedéves jelenléti bónusz),
stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
személyre szabott betanulási program,
folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu