ÁLLÁSAJÁNLAT

Minőségbiztosítási vezető

Hirdetés azonosító:
54901

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. november 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A minőségirányítási szervezet vezetése, irányítása
A környezetvédelmi politika működtetése, felülvizsgálata, fejlesztése
A kiépített minőségirányítási rendszer ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése, a rendszer előírásainak betartatása.
Tanúsító és belső auditok teljeskörű koordinálása.
Vevői, beszállítói és hatósági kapcsolattartás, auditokon való megfelelőség biztosítása
Naprakész jogszabályi követés és megfeleltetés.
A szükséges új szabályozások kialakítása, bevezetése.
A hatáskörébe utalt tevékenységek szabályozásokban, utasításokban, szabályzatokban, illetve szerződésekben meghatározott módon történő elvégzése
A reklamációk, hiányosságok, nem megfelelőségek kivizsgálása, kezelése, javító intézkedések kidolgozása, bevezetése, a dolgozók megfelelő oktatásának irányítása.
Technológiák fejlesztésében való részvétel.

Elvárások

Felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági)
Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
Hasonló munkakörben, vezetőként szerzett szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Önálló, precíz, lendületes munkavégzés

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Felelősségteljes, stratégiai partnerséget kínáló tulajdonosi háttér
Piacvezető, stabil megrendelői állománnyal rendelkező vállalat
Elkötelezett, szakmailag felkészült kollektíva
A pozíció szintjéhez illeszkedő komplex juttatási csomag

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu