ÁLLÁSAJÁNLAT

Menedzser asszisztens

Hirdetés azonosító:
55450

Munkahely:
Mosonmagyaróvár

Mikortól:
2022. augusztus 19.

Asszisztencia; adminisztráció ,Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

Az iroda működtetésével kapcsolatos feladatok intézése, elvégzése
Az ügyvezető munkájának támogatása
E-mailek, üzleti levelek, telefonok kezelése
Partnerek, vendégek fogadása
Szerződések, dokumentációk, nyilvántartások kezelése
Szervezeti egységekkel való együttműködés
Könyvelés és bérszámfejtés előkészítése
Kassza kezelése, utalások indítása, kimutatások készítése
Prezentációs anyagok elkészítése és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

Középfokú végzettség
Német vagy angol nyelvismeret
Microsoft Office ismeretek
Jó problémamegoldó készség
Precizitás, megbízhatóság, határozottság

Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Pénzügyi, számviteli ismeretek

Mosonmagyaróvári megbízó partnerünk részére keresünk Menedzser asszisztens munkatársakat.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil munkahely

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Szalay Regina Ágnes

Tel: 06307248729 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu