ÁLLÁSAJÁNLAT

Mechanikai szerelő

Hirdetés azonosító:
54848

Munkahely:
Külföld

Mikortól:
2021. október 14.

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

ipari üzemek berendezéseinek helyszíni összeszerelése (tisztatér -technológia, csővezeték -építés, hűtés-és fűtéstechnika, műanyag / rozsdamentes acél, speciális gépgyártás)

Elvárások

legalább középfokú, szakirányú végzettség (lakatos, vízvezeték-szerelő, mechatronikai technikus, víz-gázszerelő, villanyszerelő, stb)
hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
önálló munkavégzés képessége, jó csapatjátékos
kommunikációképes német nyelvtudás
pontos, precíz munkavégzés

Megbízónk egy ipari üzemek építésével, „tiszta tér” technológia megvalósításával foglalkozó osztrák vállalat.

Amit kínálunk

hosszútávú, határozatlan idejű munkaszerződés Ausztriában, Bécs környékén
lehetőség az önálló munkavégzésre, szakmai fejlődésre
min. bruttó 2.800 euró alapbér, 13+14 havi bér

Nyelvismeret

  • Német - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu