ÁLLÁSAJÁNLAT

Mechanikai műszerész/szerelő (1 műszak)

Hirdetés azonosító:
54759

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2021. szeptember 1.

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

egyedi gyártóberendezések összeszerelése műszaki rajz alapján
a berendezések vevőnél történő üzembe helyezése

Elvárások

középfokú műszaki végzettség
műszaki rajzolvasási ismeret
hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is
csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre is
pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyök

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Egyedi gépek gyártásával, üzembehelyezésével és karbantartásával foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező munkáltató
egy műszakos munkarend (06.30-15:00 közötti munkaidő)
versenyképes, piaci átlag fölötti bérezés
cafeteria, 13. havi bér

    Projektvezető

    Németh-Pásztor Katalin

    Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu