ÁLLÁSAJÁNLAT

Marketing specialista

Hirdetés azonosító:
54411

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Marketing | Reklám | Média | PR

Szükséges végzettség:

Feladatok

social media felületek kezelése, fizetett és organikus kampányok megtervezése és koordinálása,
a weboldal tartalmának karbantartása, frissítése (Wordpress),
eDM kampányok menedzselése (jelenleg Active Campaign, később Pardot),
részvétel a marketing automatizációs folyamatok kialakításában,
rendezvények megszervezésében való aktív közreműködés (jelenleg online zajlanak),
marketing tevékenységgel kapcsolatos ripotok, elemzések készítése,
szoros együttműködés a marketing és grafikai ügynökségekkel.

Elvárások

felsőfokú végzettség kommunikáció/marketing területen,
3-5 év ügynökségnél vagy vállalati oldalon szerzett releváns tapasztalat,
kiváló kommunikációs képesség,
csapatjátékos szemlélet,
proaktív, pontos és önálló személyiség,
magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

autóipari/mérnöki/energetikai/matematikai/IT/gyógyszeripari/kutatás-fejlesztési területen szerzett tapasztalat,
B2B marketingben szerzett tapasztalat,
lead generálásra fókuszáló marketing tevékenységben szerzett tapasztalat.

Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtó vállalat elkötelezett és motivált marketing csaptába keresünk Marketing specialista kollégát.

Amit kínálunk

fiatal és összetartó szakmai csapat,
dinamikusan növekvő vállalat,
támogató környezet,
off-site programok (jelenleg online zajlanak),
home office lehetőség,
munkája hozzájárul az ambiciózus célok eléréséhez.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu