ÁLLÁSAJÁNLAT

Marketing menedzser

Hirdetés azonosító:
54093

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 5.

Munka típusa:
Marketing | Reklám | Média | PR

Szükséges végzettség:

Feladatok

a cég éves marketing stratégiájának megalkotása,
tartalommarketing online fókusszal,
a social media felületek kialakítása és kezelése,
az online kampányok eredményességének nyomon követése,
egy új B2B termék nemzetközi piacra vezetésének támogatása,
az értékesítési folyamatok támogatása marketing oldalról (email listák, visszakövetés, stb),
PPC kampányok megtervezése és kivitelezése (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin & Retargeting)
a stratégia támogatásához szükséges grafikai elemek összeállítása (Canva).

Elvárások

legalább 3 év marketing területen szerzett tapasztalat,
online hirdetési csatornák ismerete (Google Ads, Facebook Ads),
folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
kreatív, önálló, proaktív személyiség,
analitikus gondolkodásmód.

ProductHunt, Kickstarter eszközök használatában szerzett tapasztalat,
Adobe termékek ismerete, alapszintű grafikai készségek,
nyitottság a UX, valamint a termék optimalizáció iránt.

Partnerünk egy magyar tulajdonú, jellemzően szervezetfejlesztéssel foglalkozó vállalat innovatív, spin-off, a piacon a maga formájában egyedülálló szolgáltatás marketing tevékenységének koordinálásához keresünk Marketing menedzsert.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés,
versenyképes jövedelem,
remote munkavégzés (heti egy személyes egyeztetéssel Budapesten),
részvétel nemzetközi projektekben és egy izgalmas termék bevezetésében.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu