ÁLLÁSAJÁNLAT

Manuális szoftvertesztelő

Hirdetés azonosító:
55595

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

új fejlesztések értelmezése, manuális tesztelések lefolytatása, hibák felkutatása,
funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése,
tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció alapján,
tesztelés végrehajtása,
tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása,
közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban,
együttműködés az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel.

Elvárások

informatikai végzettség és/vagy legalább kétéves releváns szakmai tapasztalat,
tesztelési és fejlesztési módszertanok ismerete,
szakmai igényesség, alaposság, részletesség,
ügyfélorientált, felhasználói szemlélet,
angol nyelvtudás (dokumentáció írás, egyeztetés).

Előnyök

Microsoft alapú megoldások ismerete,
tesztmenedzsment eszközök ismerete,
SQL ismeret,
ISTQB minősítés.

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk barátságos és motivált tesztelési csapatának bővítéséhez keresünk Manuális szoftvertesztelő munkatársat.

Amit kínálunk

képzések, szakmai fejlődés támogatása,
utazási lehetőség (USA)
stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat.
előrelépési lehetőség.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csurgó József Ferenc

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csurgo.jozsef@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu