ÁLLÁSAJÁNLAT

Magasépítő művezető

Hirdetés azonosító:
54378

Munkahely:
Sopron

Mikortól:
2021. április 21.

Munka típusa:
Építőipar ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Kivitelezési munkák szervezése, felügyelete és irányítása
Az építkezéseken a napi munkavégzéshez szükséges alapanyagok, erőforrás biztosítása
Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, valamint munkájuknak ellenőrzése
Építési napló vezetése, felmérések készítése
A kivitelezés minőségének és határidők betartása, kiviteli tervek felülvizsgálata

Elvárások

Szakirányú középfokú végzettség (magasépítőipari /építőipari technikus)
Generál kivitelezésben, magasépítésben szerzett művezetői vagy építésvezetői tapasztalat
Középvezetőként szerzett 5 éves szakmai tapasztalat magasépítés területén
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök

Felsőfokú építő- vagy építészmérnöki végzettség

Soproni Megbízópartnerünk a régió meghatározó építőipari vállalata, amelynek tevékenysége kiterjed az építőipari generálkivitelezés teljes szolgáltatási körére.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, szakmai fejlődési lehetőség
Céges autó munkavégzéshez
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Egyéb juttatások (Cafeteria, éves teljesítménybónusz)

    Projektvezető

    Boda Antónia

    Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu