ÁLLÁSAJÁNLAT

Machine Learning Engineer

Hirdetés azonosító:
54514

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

projekt alapú ML megoldásokban való részvétel,
nagy mennyiségű adatok feldolgozása és tisztítása,
a feldolgozott adatok segítségével ajánlórendszerek. modellek létrehozása,
előrejelzések készítése Python nyelven,
szoros együttműködés a projekt menedzserrel és a többi fejlesztővel,
agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások

informatikai, mérnöki vagy matematikai felsőfokú végzettség,
kapcsolódó területen szerzett 3-4 éves tapasztalat,
Python programozási nyelvekben szerzett több éves tapasztalat,
SQL ismeret,
középfokú angol nyelvtudás,
kiemelkedő matematikai és analitikai készségek,
csapatjátékos szemléletmód.

felügyelt és felügyelet nélküli tanulás, klaszteranalízis, ajánlórendszerek ismerete,
nyelvfeldolgozási módszerek, grafikus modellezés,
Linux, Pytorch, Pandas, Jupyter, Altair ismeret.

Partnerünk, a Hyperplane, mesterséges intelligencia és modern gépi tanulás felhasználásával segítik ügyfeleiket üzletei folyamataik fejlesztésében. Most bővülő budapesti csapatukba keresnek tapasztalt és motivált Machine Learning Engineer kollégát.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés,
dinamikus, vidám és professzionális csapat,
folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu