ÁLLÁSAJÁNLAT

Logisztikai ügyintéző

Hirdetés azonosító:
55239

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2022. szeptember 21.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

import szállítmányok szervezése, kapcsolattartás a szállítmányozókkal
beszerzéshez, kiszolgáláshoz kapcsolódó logisztikai tevékenységek szervezése és támogatása
együttműködés és kapcsolattartás a kereskedő kollégákkal és a gyárakkal
együttműködés a raktári dolgozókkal
aktív közreműködés a határidőre történő szállítások szervezésében, közúti fuvarszervezés, konténeres szállítások szervezése, légi küldemények intézése
beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések és reklamációk kezelése,
megrendelések nyomon követése,
áruszámlák teljes körű ellenőrzése, vámkezelésre küldése, könyvelése, utalásra előkészítése
vámügyintézés
jóváírások, terhelések intézése
fuvar- és vámszámlák teljes körű ellenőrzése, könyvelésre és utalásra előkészítése
EKÁER ügyintézés;
nyilvántartások naprakész vezetése

Elvárások

beszerzési területen szerzett tapasztalat,
középfokú végzettség (preferált: logisztika, külkereskedelem),
aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat, e-mail kommunikáció),
önálló, rugalmas szemléletű munkavégzés, proaktivitás.
felhasználó szintű PC ismeretek (Word, Excel, Outlook),

Előnyök

Távol-Keleti kereskedelmi, szállítmányozási tapasztalat
kereskedelmi területen szerzett gyakorlat
felsőfokú szakirányú végzetség
egy évnél több szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
kínai nyelvtudás

A cégről

Kültéri, beltéri bútorok importjával foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem
béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok
határozatlan idejű munkaszerződés
modern, új barátságos munkakörnyezet

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu