ÁLLÁSAJÁNLAT

Logisztikai asszisztens francia nyelvismerettel

Hirdetés azonosító:
54469

Munkahely:
Fertőszentmiklós

Mikortól:
2021. április 15.

Asszisztencia; adminisztráció ,Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Értékesítéssel kapcsolatos és logisztikai back - office feladatok elvégzése
Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás francia nyelven írásban és szóban egyaránt
Szállítmányozó cégekkel való együttműködés, szállítási határidők nyomon követése
Fuvarokmányok ellenőrzése, táblázatok vezetése és egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

Középfokú végzettség
Társalgási szintű francia nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
Angol vagy német nyelvismeret
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

Logisztikai, illetve gazdasági végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Vállalatirányítási rendszerismeret

Fertőszentmiklósi Megbízónk részére Logisztikai asszisztens munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Francia - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Papp Klaudia

Tel: 36300195265 | e-mail: papp.klaudia@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu