ÁLLÁSAJÁNLAT

Logisztikai adminisztrátor

Hirdetés azonosító:
54428

Munkahely:
Kisvárda

Mikortól:
2021. március 23.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A kezelt anyagok mennyiségi átvétele, forgalmazása a vonatkozó előírások betartásával, kiemelten a bizonylati figyelemre és könyvelési előírásokra.
A beérkező és kimenő anyagok bizonylatainak elkészítése, ellenőrzése.
A fém és veszélyes hulladékok átvétele, elhelyezése és dokumentálása.
Felelős az alapanyag raktár rendjéért, az oda beérkező és ott tárolt anyagokért.

Elvárások

minimum középfokú végzettség
targoncavezetői jogosítvány
magabiztos számítógép használat, MS Office programok felhasználó szintű ismerete
jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyök

raktári tapasztalat
SAP ismeret

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

határozatlan idejű munkaszerződés;
azonnali munkakezdés
bankkártyára történő, jogtiszta kifizetés
hosszútávú lehetőség az iparágban;
versenyképes jövedelem;
munkaruha biztosítása
modern munkakörnyezet;
bejárási támogatás már a munkába állás napjától

    Projektvezető

    Bogacsevics Brigitta

    Tel: 06 70 370 68 57 | e-mail: brigitta@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu