ÁLLÁSAJÁNLAT

Lean specialista

Hirdetés azonosító:
55040

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2022. március 10.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Hatékony és gazdaságos működés elősegítése a vállalat minden területén, folyamatok standardizálása, dokumentálása
Digitalizációs és lean központú workshopok és képzések szervezése
Folyamatfejlesztési tervek megalkotása és bevezetése, projektek önálló vezetése
Coaching és tanácsadás a dolgozók szakmai céljainak megvalósításához
Lean kommunikációs anyagok készítése a szemlélet által elérhető eredmények népszerűsítése

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség
Lean területén szerzett, minimum 5 év tapasztalat
Projektvezetésben való jártasság
Felsőfokú angol nyelvtudás
A lean szemléletek és eszközök (SMED, VSM, line balancing és layout change) magabiztos használata
Naprakész, magabiztos MS Office ismeretek
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

Szakirányú végzettség (lean)
Időmérés területének ismerete (REFA, MTM)
SAP használatában szerzett tapasztalat
Digitalizációs és Ipar 4.0 ismeretek
Automatizálási vagy gyártósor fejlesztési tapasztalat

Veszprémi elektronikai eszközöket gyártó nagyvállalat részére keresünk tapasztalattal rendelkező lean szakértőt.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag, munkába járás támogatása, dolgozói kedvezmények (étkezés)
Rugalmas munkaidő home-office lehetőséggel
Szakmai tréningek és előrelépési lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Boda Antónia

Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu