ÁLLÁSAJÁNLAT

Lakatos

Hirdetés azonosító:
53111

Munkahely:
Szolnok

Mikortól:
2019. február 11.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A kiadott műveleti utasítás, dokumentációk valamint közvetlen munkahelyi vezetője által adott utasítások alapján az utalványozott idő keretében dolgozik. A kiadott feladat elvégzéséről tájékoztatja a közvetlen vezetőjét. Darabolt alkatrészek egyengetése, előkészítése hegesztéshez. Hegesztett elő-gyártmányokból 3D összeállítás. Komplett összeállítás, csővezeték bekötések. Rajzdokumentációk szerinti komplettírozás,, azonosítás, tisztítás. Munka megkezdésének és befejezésének időpontját az FDC rendszerben rögzíti.

Elvárások

Szakirányú szakmunkás bizonyítvány (szerkezet lakatos) lehet pályakezdő is. Rajzolvasás/értelmezés

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Cafetéria, munkába járás támogatása, távol lakóknak albérlet támogatás. Családbarát légkör, humánus munkáltatói hozzáállás.

    Projektvezető

    Molnár Melinda

    Tel: 36301900386 | e-mail: melinda.molnar@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu