ÁLLÁSAJÁNLAT

Lakatos-karbantartó

Hirdetés azonosító:
53955

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2020. június 9.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
Esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
Cserealkatrészek javítása, felújítása
Gépészeti üzemvitellel kapcsolatos feladatok ellátása
Együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal
A műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
Balesetvédelmi, tűzvédelmi és a vonatkozó biztonságtechnikai előírások betartása

Elvárások

hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
lakatos végzettség (min. szakmunkás géplakatos, karosszérialakatos vagy kapcsoló)
precíz, pontos munkavégzés

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

2-4 műszakos munkavégzés
br. 1600-1700 Ft-os órabér
stabil vállalati háttér
hosszútávú munkalehetőség

    Projektvezető

    Csejtei Klaudia

    Tel: 36301757181 | e-mail: klaudia.csejtei@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu