ÁLLÁSAJÁNLAT

Labor munkatárs

Hirdetés azonosító:
54415

Munkahely:
Tiszapalkonya

Mikortól:
2021. március 18.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Előzetes és beszállított búza alapanyag vizsgálatok és mérések
Liszt késztermékhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatok és mérések
Vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentáció vezetése

Elvárások

Élelmiszeripari laboráns végzettséggel (technikum) vagy középfokú végzettséggel rendelkezel
Felhasználói szintű számítógépes ismereteket szereztél
Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
Tanulási / fejlődési szándék és képesség
Vállalható számodra a 2 műszakos munkarend

Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Munkavállalói jogviszonyt
Stabil hátterű munkahelyet, tiszta és kulturált munkakörnyezetet
Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
Próbaidőt követően Cafeteria szolgálatatást (SZÉP Kártya: nettó 24.193.- Ft/hó összegben)
Csapatépítő rendezvényeket (Családi nap, közös vacsorák)
Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatást

    Projektvezető

    Kocsis Beáta

    Tel: 06704550217 | e-mail: kocsis.beata@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu