ÁLLÁSAJÁNLAT

Környezetvédelmi szakértő

Hirdetés azonosító:
54943

Munkahely:
Kővágószőlős

Mikortól:
2021. november 25.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Környezetvédelmi (tényfeltárás, kármentesítés, hatásvizsgálat) és vízvédelmi munkái kapcsán tervezési, szakértői feladatok ellátása,
terepi mérések, kivitelezési munkák ellenőrzése, irányítása,
projektvezetés, jogszabályi megfelelés követése,
engedélyeztetések lebonyolítása, hatóságokkal való kapcsolattartás,
alvállalkozók, kivitelezők koordinálása.

Elvárások

szakirányú egyetemi végzettség (hidrogeológus, geológus, környezetmérnök),
minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
szakmai és felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
B kategóriás jogosítvány,
angol nyelvismeret,
precíz, önálló munkavégzés,
jó szervező és kommunikációs képesség.

Több évtizedes múltra visszatekintő bányászati tervezéssel, kivitelezéssel, mélyépítési, közműépítési, infrastrukturális beruházásokkal foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Home office lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu