ÁLLÁSAJÁNLAT

Környezetvédelmi osztályvezető

Hirdetés azonosító:
55178

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2022. március 29.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

A Társaság környezetvédelmi (tényfeltárási, kármentesítési, hatásvizsgálatok) és vízbázisvédelmi munkáinak tervezése és koordinálása
7 fős Környezetvédelmi osztály vezetése
Terepi mérések, kivitelezési munkák ellenőrzése
Projektvezetés
Hatóságokkal, kivitelezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások

Szakirányú egyetemi végzettség (hidrogeológus, geológus, környezetmérnök)
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Vezetői tapasztalat
Szakmai, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Felhasználói szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
Jó szervező és kommunikációs képesség
B kategóriás jogosítvány

Projektvezetési tapasztalat kármentesítés, vízvédelem területeken
Szakértői, tervezői jogosultságok (MMK)
Surfer, Modflow, ArcView, AutoCAD
egyéb nyelvismeret (német, orosz)

Több évtizedes múltra visszatekintő bányászati tervezéssel, kivitelezéssel, mélyépítési, közműépítési, infrastrukturális beruházásokkal foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

Stabil, megbízható vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu