ÁLLÁSAJÁNLAT

Könyvelő munkatárs

Hirdetés azonosító:
55619

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

általános számviteli és pénzügyi feladatok (követelések, tartozások, banki és belső dokumentumok) kezelése,
számlázáshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
aktív részvétel a havi és éves zárási tevékenységekben, mérleg-egyeztetésekben,
adóbevallások készítése,
külső és belső ellenőrzéshez szükséges információ- és dokumentációszolgáltatás,
heti/havi és eseti jelentések készítése,
kapcsolattartás a bérszámfejtéssel,
egyéb bankszámlákhoz kapcsolódó pénzügyi és adminisztrációs feladatok.

Elvárások

felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
magabiztos MS Office ismeret,
kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,
pontosság, precizitás.

Előnyök

Oracle, SAP, IFRS könyvelői képesítés.

Európában piacvezető nagyvállalatok, pénzügyi intézmények számára hálózati és tőkepiaci szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti csapatába keresünk tapasztalt Könyvelő munkatársat.

Amit kínálunk

fejlődési, tanulási lehetőség,
stabil vállalat,
modern munkakörnyezet.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Kardos Luca Sára

Tel: +36 30 662 5058 | e-mail: kardos.luca@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu