ÁLLÁSAJÁNLAT

Könyvelő munkatárs

Hirdetés azonosító:
53575

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 26.

Munka típusa:
Pénzügy | Bank | Biztosítás ,Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
folyószámlák és főkönyv egyeztetése,
havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel,
éves beszámoló elkészítése,
adóbevallások és adókalkulációk készítése,
riportok, banki kimutatások elkészítése,
kapcsolattartás ügyvédekkel, az adóhatósággal és a könyvvizsgálóval.

Elvárások

felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen,
teljeskörű könyvelésben és bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
Kulcs-Soft program ismerete,
pontosság, precizitás,
megbízható, önálló személyiség,
kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
bérszámfejtés tapasztalat.

Egy luxusórákat forgalmazó Partnerünk budapesti csapatába keresünk Könyvelő munkatársat teljeskörű könyvelési és bérszámfejtési feladatok ellátásához.

Amit kínálunk

dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
versenyképes jövedelem,
motiváló szakmai környezet.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu