ÁLLÁSAJÁNLAT

Könyvelő (adózási területre)

Hirdetés azonosító:
54468

Munkahely:
Mosonszolnok

Mikortól:
2021. április 15.

Munka típusa:
Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A vállalat adózási feladatainak ellátása (adókötelezettségek nyomon követése, egyeztetési és ellenőrzési feladatok)
Külföldi és belföldi adó kapcsolatok koordinálása
Adóbevallások előkészítése, beküldése
Jogszabályok napi szintű ismerete, változások követése és alkalmazása
Havi zárásban, könyvvizsgálásban aktív részvétel
Számlák rögzítése, ellenőrzése
Kapcsolattartás hatóságokkal, hivatalos szervekkel

Elvárások

Mérlegképes könyvelői vagy adótanácsadói végzettség
Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat adózási területen
Angol nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

Felsőfokú szakirányú végzettség
Könyvelőirodánál vagy adóhatóságnál szerzett gyakorlat

A cégről

Mosonszolnoki Megbízónk számára Könyvelő kollégát keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Albérlet támogatás
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Alap

Projektvezető

Király Mónika

Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu