ÁLLÁSAJÁNLAT

Konstruktőr

Hirdetés azonosító:
54409

Munkahely:
Mosonmagyaróvár

Mikortól:
2021. március 17.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Műszaki rajzok, dokumentációk összeállítása
Műanyag és fém alkatrészek tervezése, megoldások kidolgozása a szériagyártás támogatása érdekében
Meglévő termékek/konstrukciók elemzése és fejlesztési javaslatok megtétele
Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség
Gyártás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
Aktív, magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
CATIA V5 vagy Siemens NX tervező szoftverek haladó szintű ismerete

Mosonmagyaróvári Megbízópartnerünk részére Terméktervező/Kontruktőr munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Albérlet támogatás
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Boda Antónia

Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu