ÁLLÁSAJÁNLAT

Kiszállitási adminisztrátor

Hirdetés azonosító:
54833

Munkahely:
Győr

Mikortól:
2021. október 8.

Asszisztencia; adminisztráció ,Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Raktárkészletek figyelemmel kísérése, optimalizálása,
A különböző országokba menő exportok teljes körű dokumentációjának elkészítése, a fogadó ország és a vámtörvény előírásai alapján
Kapcsolattartás a partnercég tervező csapataival világszerte (szóban / írásban)
Feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Váltott műszakban végzett munka

Elvárások

Legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
Magabiztos német vagy angol nyelvtudás, szóban és írásban,
Számítógépes ismeretek (MS Office),
Jó probléma felismerő és megoldó képesség
Alkalmazkodás a dinamikusan változó körülményekhez,
Rugalmasság, csapatjátékosság, tanulni vágyás

Előnyök

Felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

A cégről

Logisztika

Amit kínálunk

Kiemelt kezdő bérezés
13. havi bér
Cafeteria (Éves keret Bruttó 510.000 HUF)
Bejárási támogatás (15 HUF/Km)
Műszakpótlék 18.00-22.00 óra között (30%)
Évente 1 alkalommal teljesítményfüggő bónusz (1 éves munkaviszony után)

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Takács-Serényi Gabriella

Tel: 36304271435,36301900389 | e-mail: gabriella.serenyi@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu