ÁLLÁSAJÁNLAT

Készletgazdálkodási specialista

Hirdetés azonosító:
54618

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. november 16.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a beszerzési igények koordinálása, ezek alapján készletek elemzése és tervezése
új anyagok bevezetése, készlettervezése és a teljes anyagellátási rendszer biztosítása
a készlettervezéshez kapcsolódó adatok elemzése és értékelése
a nyersanyagok, alkatrészek és késztermékek egyensúlyának biztosítása
szállítói teljesítések nyomon követése, értékelése, fejlesztése
a terv/tény kimutatások készítése és nyomon követése havi szinten, megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
kommunikációképes angol nyelvtudás, további nyelv ismerete előnyt jelent
SAP ismeret
nyitott, kommunikatív, lendületes személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

stabil, megbízható munkáltató
szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget biztosító környezet
barátságos, befogadó és támogató csapat
versenyképes, szakmai tapasztalathoz illeszkedő bér és cafeteria juttatások

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu