ÁLLÁSAJÁNLAT

Képzési koordinátor

Hirdetés azonosító:
54939

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
Asszisztencia; adminisztráció

Szükséges végzettség:

Feladatok

ügyfelekkel való kapcsolattartás a cég által nyújtott szolgáltatásokkal, képzésekkel kapcsolatban,
a képzésekhez és az egyéb szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció,
beérkező kérdések és panaszok kezelése, információszolgáltatás,
határidők figyelése és betartása,
jelentések készítése a vezetők felé (heti, havi riportok),
szoros együttműködés az értékesítői, mérnöki és marketing csapatokkal.

Elvárások

felsőfokú végzettség,
ügyfél orientált attitűd,
kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
megbízhatóság,
jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése,
kiváló kommunikációs készség.

Előnyök

mérnöki vagy értékesítési tapasztalat,
képzés & fejlesztés területen szerzett tapasztalat.

Munkaidő

Részmunkaidő (max. 4 órás)

Partnerünk, mérnöki szoftverek értékesítésével foglalkozó vállalat, a Gamax Laboratory Solutions csapatába keresünk részmunkaidőben megbízható és motivált Képzési koordinátort.

Amit kínálunk

dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem étkezési támogatással és ingyenes fitness terem használattal.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Enese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu