ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartómérnök

Hirdetés azonosító:
55497

Munkahely:
Szombathely és környéke

Mikortól:
2022. augusztus 5.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

A gyártógépeken történő átállások, hibajavítások, megelőző karbantartások megszervezése
Megelőző karbantartási program elkészítése és végrehajtása.
Hibajavítások elvégezésének irányítása.
Alkatrészellátás biztosítása, alkatrész beszerzések szervezése.
A karbantartási tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk készítése, vezetése, ellenőrzése és megfelelő tárolása.
A gépek, berendezések beszerzésének előkészítése: felhasználói követelmény specifikáció elkészítése, beérkezett árajánlatok szakmai értékelése.
Részvétel a gépek üzembe helyezésében, kvalifikálásában.
Karbantartói állomány betanítása és rendszeres oktatása.

Elvárások

Gépészmérnök vagy villamosmérnök (BSC) végzettség
Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér
13.havi bér, cafeteria juttatás
Ingyenesen elérhető egészségügyi ellátás, üdülési lehetőség Balaton parti céges üdülőkben
Támogató, stabil munkáltatói háttér
Konstruktív, egymást támogató csapat

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu