ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartó technikus

Hirdetés azonosító:
54675

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. július 15.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

A termelőeszközök és kiszolgáló berendezések folyamatos működésének biztosítása, karbantartása, javítása
A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása

Elvárások

Elektroműszerész, villanyszerelő, gépszerelő, vagy mechatronikai technikus végzettség valamelyike,
Finom-mechatronikai, automata gépek szerelésében szerzett tapasztalat,
Pneumatikai ismeretek,
Termelő vállalatnál karbantartási területen szerzett tapasztalat.
Jó problémamegoldó képesség,
Megbízható, önálló munkavégzés a betanulás után.

Előnyök

Bármilyen PLC programozási alapismeretek ismeretek,
Angol nyelvű gépkönyvek és rajzok alapszintű értelmezésének képessége.

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
Kiemelt bérezés (alapbér + műszakpótléko, akár 20% bónusz, kiemelt teljesítmény alapú pótlék)
Munkába-járás támogatása
Kiemelt Cafeteria

    Projektvezető

    Salamon Petra

    Tel: 36703801553 | e-mail: salamon.petra@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu