ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartó lakatos

Hirdetés azonosító:
54775

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. szeptember 9.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyárunk termelő berendezéseinek, gépeinek mechanikus javítása, karbantartása
A karbantartási tervben meghatározott, és a gépenkénti karbantartási utasításokban foglalt feladatok folyamatos végrehajtása
Részt veszel az éves karbantartási és felújítási tervek végrehajtásában
Javaslatokat teszel a szükséges, de nem azonnali karbantartásokra, meghibásodások elhárítására, végrehajtására

Elvárások

Gépész, mechatronikai műszerész vagy géplakatos szakmai képesítések valamelyike
Jó, ha van gépkarbantartás területén szerzett tapasztalatod
Lehetsz pályakezdő is, de ha hasonló területen dolgoztál már, akkor is szívesen várjuk jelentkezésedet
Örülünk, ha van emelőgéphez (daru, targonca, ollós személyemelő) szükséges jogosítványod, illetve ha pneumatika rendszerek karbantartása területén szereztél már tapasztalatot, akkor is várjuk jelentkezésedet

Zalaegerszegi alkatrész gyár, mely 125 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén.

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú, biztos munkalehetőség
Támogató csapat, barátságos munkahelyi légkör
Napi 8 órás munkavégzés (túlóra lehetséges)
Egyműszakos munkarend
Előrelépési, fejlődési lehetőség
Céges egészségügyi szűrővizsgálatokon való részvételi lehetőség
Kedvezményes mobiltelefon előfizetési csomag
Fitnesz bérlet támogatás
Sportolási lehetőség

    Projektvezető

    Salamon Petra

    Tel: 36703801553 | e-mail: salamon.petra@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu