ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartó gépészmérnök

Hirdetés azonosító:
54451

Munkahely:
Göd Felsőgöd

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel,
a meglévő berendezések felügyelete és fejlesztése gépészeti szempontból,
a berendezések hatékonyságának, valamint rendelkezésre állásának növelése,
pneumatikus, mechatronikai, hidraulikus rendszerek üzemeltetése és beállítása,
karbantartási munkák támogatása, valamint ellenőrzése,
a gépekkel összefüggő hibák feltárása és javítása.

Elvárások

felsőfokú szakirányú végzettség,
középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban.

Előnyök

hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
autóiparban szerzett tapasztalat,
magabiztos MS Office tudás,
AutoCAD, fejlesztő rendszerek ismerete.

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Karbantartó gépészmérnök munkatársat.

Amit kínálunk

stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
hosszútávú karrierlehetőség,
professzionális munkakörnyezet,
versenyképes juttatási csomag. Munkaidő: H-P, 8:00-16:40. Munkavégzés helye: Pest megye (Göd).

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: 06 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu